Poprzedni temat «» Następny temat
Potrzebuję niskooprocentowanego kredytu dla spółek
Autor Wiadomość
knur

Potrzebuję niskooprocentowanego kredytu dla spółek

Wkrótce otwieram korporację a także potrzebuję kogoś, kto udzieli mi niskooprocentowanego kredytu dla firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw. Spełniam wszystkie wymogi, mam zdolność kredytową, ale nie na rękę jest mi spłacanie wysokich odsetek a także sporych kosztów przygotowania.

albuquerque

Za wycieraczką własnego samochodu znalazłem ulotkę, na temat kredyt dla firm bez zaświadczeń zus i us . Sądzicie że to bezpieczna propozycja, z której warto skorzystać? Wydaje mi się, że podobne oferty nie istnieją na rynku.

AmAndA

Przeglądam globalną sieć internet od kilku godzin a także nie mogę wyszukać żadnej pożyczki dla nowoczesnych firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw, która nie miałaby wyjątkowo restrykcyjnych założeń. Może jesteście w stanie mi jakoś pomóc, żebym otrzymała kredyt na ok. 10 000 pln na 2 lata?

barthezzz

Odebrałem dziś telefon od pełnomocnika jakiejś spółki, oferującej mi pożyczki dla nowych firm . Skąd oni dowiedzieli się, że kilka dni temu zarejestrowałem własną działalność? Oferta kredytu wydawała nam się kusząca, ale dziwne jest to, że tak śpiesznie mnie znaleźli. Jak?

mrKrinckle

Jakie papiery musi posiadać posiadacz spółki, by bank udzielił mu pożyczki? Ostatnimi czasy w moje ręce trafił artykuł, w którym dokładnie opisano kredyt dla firm . Uważam to za ciekawą propozycją, ale czy realnie bezpieczną a także tak łatwą, jak opisano.

Odpowiedz do tematu